Категории
 
 
 
Акценти
 
AT - LEFT- Image
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
  Начало » Медия » Специализирани фолия » 180200
DVP 80 - DoubleVision
180200 [180200]
166.00лв.
 
Доставка с поръчка
DVP 80 - DoubleVision
 
 
DoubleVision see-through Paper. Micro-pierced two layer Sign Product which allows to see-through from inside but not from outside.
 

Specifications

Available sizes A3

Quantity per box 50 sets

Introducing DVP 80 DoubleVision see-through Paper.

Micro-pierced two layer Sign Product which allows to see-through from inside but not from outside.

 
Вид на фолиото Други
Формат Други
Модел на фолиото Други
 
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
e-STUDIO2802AM
Брой потребители 10+
Медиа размер A4
A3
Принтер скорост моно А4, ppm 28
Резолюция принтиране, dpi 600x600
2400x600

1808.31лв.
1408.00лв.
 
 
Camileo P10
Периферия Камери

157.00лв.
107.14лв.
 
 
FUJITSU Notebook LIFEBOOK A555
CPU model 5005U
CPU seriees Core i3
Стандарна RAM памет, MB 4096
HDD TYPE HDD SATA
HDD 1TB
Video brand INTEL
Display size, inch 15.6
Docking Station No

900.00лв.
811.00лв.
 
CELVIN® NAS Server Q700 2x1000GB
Box NAS Server
ПРОЦЕСОР Marvell 6281 1.2 GHz
ПАМЕТ 512 MB
RAID КОНТРОЛЕР On Board

686.00лв.
608.00лв.
 
AT-SPLX10
Module Type SFP
Module Speed Gigabit Ethernet
Module Range 1-20km
Module Wavelength 1310/1310nm
Fiber Type OM Single-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

257.60лв.
246.16лв.
 
Всички цени на сайта са с влючено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA