Категории
 
 
 
Акценти
 
AT - LEFT- Image
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
  Начало » Медия » Специализирани фолия » 180205
PC 200 - Greeting Cards, A4 Scored
180205 [180205]
278.33лв.
 
Доставка с поръчка
PC 200 - Greeting Cards, A4 Scored
PC 200 - Greeting Cards, A4 Scored
 
 

Специална хартия за поздравителни картички.

 

Размер: A4

Брой листове: 50

PC200 Pre scored

Тегло: 200 g/sm

 
Модел на фолиото Други
Вид на фолиото Други
Формат Други
 
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
e-STUDIO2802AM
Брой потребители 10+
Медиа размер A4
A3
Принтер скорост моно А4, ppm 28
Резолюция принтиране, dpi 600x600
2400x600

1617.00лв.
 
 
USB 2.0 PORT REPLICATOR

102.00лв.
80.36лв.
 
 
Fujitsu ESPRIMO P420 E85+ No OS
CPU seriees Pentium
CPU model G3260
CPU brand INTEL
Скорост на процесора, MHz 3200
Стандарна RAM памет, MB 2048
Video brand INTEL

592.00лв.
432.00лв.
 
AT-SPLX10
Module Type SFP
Module Speed Gigabit Ethernet
Module Range 1-20km
Module Wavelength 1310/1310nm
Fiber Type OM Single-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

257.60лв.
246.16лв.
 
FUJITSU Tablet STYLISTIC R726
CPU brand INTEL
Скорост на процесора, MHz 2300
CPU seriees Core i3
Стандарна RAM памет, MB 4096
Display size, inch 12.5
Touch Screen YES
3G връзка Yes

2272.00лв.
2056.00лв.
 
Всички цени на сайта са с влючено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAFLORALabelsFUJITSUOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA