Категории
 
 
 
Акценти
 
AT - акцент
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » Принтери » LED принтери » 01318802
OKI C831dn А3/А4 Цветен принтер
01318802 [01318802]
2935.29лв. 1977.00лв.
 
Наличен на склад
OKI C831dn А3/А4 Цветен принтер
OKI C831dn А3/А4 Цветен принтер
 
ENERGY STAR
 

Ако бизнесът Ви се нуждае от висококачествено цветно А3/А4 принтиране на разумна цена то, цветните принтери от новата серия С800 са перфектното допълнение към работното Ви място.

 
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
EGOSecure
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
PRIMERGY TX200 S6
Box Tower
ПРОЦЕСОР БЕЗ ПРОЦЕСОР
Двупроцесорни Intel Xeon E5 V4
ПАМЕТ 4GB
RAID КОНТРОЛЕР On Board

1755.00лв.
1684.00лв.
 
Toshiba B-EV4T Настолен баркод принтер
Технология на печат Thermal transfer
Direct thermal
Категория Desktop Compact
Thermal Print Head Type Flat
Flash памет, MB 4
Интерфейс Card reader
Parallel port
Serial port
USB 2.0

940.00лв.
812.00лв.
 
AT-SPFX/2
Module Type SFP
Module Speed Fast Ethernet
Module Range 1-20km
Module Wavelength 1310/1310nm
Fiber Type OM Multi-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

168.43лв.
98.00лв.
 
 
USB 2.0 PORT REPLICATOR

152.00лв.
147.30лв.
 
Всички цени на сайта са с влючено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA