Категории
 
 
 
Акценти
 
AT - LEFT- Image
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
  Начало » Софтуер » Flora Labels » Updates
Requested updates
Updates [Updates]
307.00лв.
 
Доставка с поръчка
Requested updates
 
 

Requested updates installation

 

For customers without a support and update agreement. The charge is for each version needed to update the system.

 
 
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
e-STUDIO2802AM
Брой потребители 10+
Медиа размер A4
A3
Принтер скорост моно А4, ppm 28
Резолюция принтиране, dpi 600x600
2400x600

1808.31лв.
1408.00лв.
 
 
Camileo P10
Периферия Камери

157.00лв.
107.14лв.
 
 
AT-SPSX/I
Module Type SFP
Module Speed Gigabit Ethernet
Module Range Less than 1km
Module Wavelength 850/850nm
Fiber Type OM Multi-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

323.65лв.
248.00лв.
 
AT-FS750/28-50
Switch Type Fixed Port
Port Count 24
Routing/Switching WebSmart Layer 2
Primary Port Speed Fast Ethernet
Primary Port Type Copper RJ45
Uplink Type SFP
Copper RJ45
Features Eco Friendly
Fanless

406.22лв.
384.00лв.
 
OKI Toner-C110/130/MC160-Cyan

242.09лв.
153.00лв.
 
Всички цени на сайта са с влючено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA