Категории
 
 
 
 
STYLISTIC M532
CPU brand NVIDIA Tegra
Скорост на процесора, MHz 1400
CPU seriees ATOM
Стандарна RAM памет, MB 1024
Display size, inch 10.1
Touch Screen YES
3G връзка Yes
GPS връзка Yes

423.00лв.
215.14лв.
 
Акценти
 
AT traimig star акцент
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » Софтуер » Flora Labels » Print server
Print server module
Print server [Print server]
1675.00лв.
 
Доставка с поръчка
Print server module
 
 

Integration to an order system. Print server module.

 

 The print server module is used in cases where the customer already has a computer based order system. With the print server installed data from an order system can be handled automatically and printed without having to type all data again manually.

 
 
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
EGOSecure
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
AT-SPTX
Module Type SFP
Module Speed Gigabit Ethernet
Module Range Less than 1km
Module Wavelength 850/850nm
Fiber Type OM Multi-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

310.44лв.
213.22лв.
 
AT-FS750/28-50
Switch Type Fixed Port
Port Count 24
Routing/Switching WebSmart Layer 2
Primary Port Speed Fast Ethernet
Primary Port Type Copper RJ45
Uplink Type SFP
Copper RJ45
Features Eco Friendly
Fanless

406.22лв.
398.11лв.
 
AT-DMC100/SC
Converter Type DMC Series
Port 1 Connection RJ-45
Port 2 Connection SC
Fiber Type Multi-mode
Features MC Low power Eco-friendly mode
Speed 100Mbps

383.10лв.
308.88лв.
 
 
STORE TV 3.5INCH 1TB

124.00лв.
120.52лв.
 
Всички цени на сайта са с влючено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA