Категории
 
 
 
Акценти
 
AT traimig star акцент
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » Мрежови Устройства » Switches » 990-002618-50
Switch AT-FS705LE-50
990-002618-50 [990-002618-50]
64.19лв. 30.00лв.
 
Наличен на склад
Switch AT-FS705LE-50
__________

Unmanaged Fast Ethernet Switch, Featuring Low Power Technology

 
10/100TX x 5 ports unmanaged Fast Ethernet switch w/external power supply unit
The AT-FS705LE is an ideal fit for small business networks. The robust metal chassis can be mounted to the wall or desktop. The AT-FS705LE is fully auto-configuring, which means minimal set up for you. Auto-sensing ports connect existing 10Mbps Ethernet and 100Mbps Fast Ethernet UTP devices seamlessly. Auto MDI/MDIX on all ports easily connect other hubs and switches. The user friendly front panel shows ongoing switch status and simplifies troubleshooting.
 
Switch Type Fixed Port
Port Count 1-10 5 port
Routing/Switching Unmanaged
Primary Port Speed Fast Ethernet 10/100TX
Primary Port Type Copper RJ45
Uplink Type Copper RJ45
Features Eco Friendly Typical switch power consumption* - 1.7W
За получаване на подробна информация посетете сайта на производителя.
 
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
EGOSecure
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
Сървър Fujitsu PRIMERGY RX1330 M3
Box Rackmount
ПРОЦЕСОР Intel Xeon E3-1220v6
Еднопроцесорни Intel Xeon E3 V6
RAID КОНТРОЛЕР PCIe RAID

2457.00лв.
2007.00лв.
 
Optical Module AT-SPTX
Module Type SFP
Module Speed Gigabit Ethernet
Module Range Less than 1km
Module Wavelength 850/850nm
Fiber Type OM Multi-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

315.01лв.
213.22лв.
 
Media Converter AT-MC101XL-60
Converter Type Standalone
Port 1 Connection RJ-45
Port 2 Connection ST
Fiber Type Multi-mode
Features MC Low power Eco-friendly mode
Speed 100Mbps

301.60лв.
209.08лв.
 
 
Външен диск - External HDD 3.5 ; USB 2.0, 2TB

193.00лв.
187.48лв.
 
Всички цени на сайта са с включено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUG DATAnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA