Категории
 
 
 
Акценти
 
AT - акцент
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » Мрежови Устройства » Switches » 990-002653-50
Switch AT-9000/28POE-50
990-002653-50 [990-002653-50]
3348.00лв. 1951.12лв.
 
Наличен на склад
Switch AT-9000/28POE-50
__________

Fully Managed L2, 24 x 10/100/1000T, 4 SFP, PoE+ - U

 

The AT-9000/28POE is a 28-port Gigabit managed switch with 24 fixed configuration 10/100/1000T ports and an additional 4 x 100/1000SFP and 10/100/1000T combo ports. This switch features dual power supplies and delivers Power over Ethernet Plus (PoE+) to support powered devices such as IP security cameras, VoIP phones, Wireless Access Points, Point of Sale (POS), access control and help points (intercoms, automatic doors, entry cards, keyless entry).

 
Switch Type Fixed Port
Port Count 24 28-port Gigabit managed
Routing/Switching Managed Layer 2
Primary Port Speed Gigabit Ethernet
Primary Port Type Copper RJ45 10/100/1000T PoE+ ports
Uplink Type SFP 4 × 100/1000FX SFP ports
Features Eco Friendly Standard product with single AC power supply 35.65W
PoE+ PoE+ Budget 370W
Stacking Enhanced Stacking
 
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
EGOSecure
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
Optical Module AT-SP10LRM
Module Type SFP+
Module Speed 10 Gigabit Ethernet
Module Range Less than 1km
Module Wavelength 1550/1550nm
Fiber Type OM Multi-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

1960.41лв.
1115.10лв.
 
Media Converter AT-IMC100T/SCSM-80
Converter Type Standalone
Port 1 Connection RJ-45
Port 2 Connection SC
Fiber Type Single-mode
Features MC Low power Eco-friendly mode
Speed 100Mbps

1394.07лв.
836.33лв.
 
Optical Module AT-SPFX/15
Module Type SFP
Module Speed Fast Ethernet
Module Range 1-20km
Module Wavelength 1310/1310nm
Fiber Type OM Multi-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

321.71лв.
278.78лв.
 
 
Порт репликатор - ADVANCED PORT REPLICATOR III PLUS

271.00лв.
262.49лв.
 
Всички цени на сайта са с включено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUG DATAnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA