Категории
 
 
 
Акценти
 
AT - LEFT- Image
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » Мрежови Устройства » Media Converters » 990-004834-60
AT-MMC2000/LC-60
990-004834-60 [990-004834-60]
680.36лв. 357.00лв.
 
Доставка с поръчка
AT-MMC2000/LC-60
 
 

10/100/1000T to 1000SX/LC Gigabit mini media converter with multi-mode LC fiber connector

 

The Allied Telesis MMC2000 Series of Gigabit mini media converters leverages its smaller size to not only help the environment with a small carbon footprint, but also to save space in its working environment. Despite its compact size, the MMC2000 Series delivers all the power and functionality of standard size media converters.

 
Converter Type MMC Series
Port 1 Connection RJ-45
Port 2 Connection LC fiber connector
Fiber Type Multi-mode
Features MC Low power Eco-friendly mode
Speed 1Gbps 10/100/1000T to 1000SX/LC
За получаване на подробна информация посетете сайта на производителя.
 
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
 
A3 MFP Toshiba e-STUDIO2506
Брой потребители 10+
Медиа размер A3
A4
Принтер скорост моно А4, ppm 25
Резолюция принтиране, dpi 2400x600

1673.00лв.
 
 
Fujitsu Lifebook S904
CPU model 4200U
CPU seriees Core i5
Стандарна RAM памет, MB 4096
HDD 1TB
HDD TYPE HDD SATA
Video brand INTEL
Display size, inch 13.3

2026.00лв.
1823.00лв.
 
 
Medical DICOM printers OKI C610DM
Медиа размер A4
Принтер скорост моно А4, ppm 36
Принтер скорост цвят А4, ppm 34

5398.00лв.
3469.00лв.
 
AT-GS950/48PS-50
Switch Type Fixed Port
Port Count 48
Routing/Switching WebSmart Layer 2
Primary Port Speed Gigabit Ethernet
Primary Port Type Copper RJ45
Uplink Type SFP
Features Eco Friendly
PoE
PoE+

2095.65лв.
1579.00лв.
 
AT-MC102XLPCIe-001
Converter Type Chassis-Based
Port 1 Connection RJ-45
Port 2 Connection SC
Fiber Type Multi-mode
Features MC Low power Eco-friendly mode
Speed 100Mbps

619.39лв.
328.00лв.
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAFLORALabelsFUJITSUOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOSHIBA