Категории
 
 
 
Акценти
 
AT - LEFT- Image
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » Мрежови Устройства » Switches » AT-GS948MPX-50
AT-GS948MPX-50
AT-GS948MPX-50 [990-004706-50]
3600.80лв. 3251.00лв.
 
Доставка с поръчка
AT-GS948MPX-50
 
 

The AT-GS948MPX features 48 x 10/100/1000T POE+ ports, 2 combo ports (10/100/1000T or 100/1000X SFP) and 2 X 10G SFP+ Stacking/User ports.

 
 
Switch Type Fixed Port
Port Count 48
Routing/Switching Managed Layer 2
Primary Port Speed Fast Ethernet
Primary Port Type Copper RJ45
Uplink Type SFP+
Copper RJ45 2 combo ports
Features Stacking
PoE+
IPv6 Support
EPSRing™ Ethernet Protection Switched Ring
Eco Friendly
AMF Allied Telesis Management Framework™
За получаване на подробна информация посетете сайта на производителя.
 
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
 
A3 MFP Toshiba e-STUDIO2506
Брой потребители 10+
Медиа размер A3
A4
Принтер скорост моно А4, ppm 25
Резолюция принтиране, dpi 2400x600

1673.00лв.
 
 
Toshiba AT300-101
CPU brand NVIDIA Tegra
Скорост на процесора, MHz 1300
Стандарна RAM памет, MB 1024
Display size, inch 10.1
Touch Screen YES
3G връзка No

383.00лв.
249.00лв.
 
 
AT-SPSX/I
Module Type SFP
Module Speed Gigabit Ethernet
Module Range Less than 1km
Module Wavelength 850/850nm
Fiber Type OM Multi-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

314.51лв.
241.00лв.
 
Fujitsu PRIMERGY TX1310 M1
Box Tower
ПРОЦЕСОР Intel Xeon E3-1226v3
Еднопроцесорни Intel Xeon E3 V3
ПАМЕТ 8GB
RAID КОНТРОЛЕР On Board

2344.00лв.
1906.00лв.
 
FUJITSU Tablet LIFEBOOK P727
CPU model 7200U
CPU seriees Core i5
Стандарна RAM памет, MB 8192
HDD TYPE SSD SATA
HDD 256GB
Video brand INTEL
Display size, inch 12.5
Docking Station No

3211.00лв.
2892.00лв.
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAFLORALabelsFUJITSUOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOSHIBA