Категории
 
 
 
 
STYLISTIC M532
Скорост на процесора, MHz 1400
CPU seriees ATOM
CPU brand NVIDIA Tegra
Стандарна RAM памет, MB 1024
Display size, inch 10.1
Touch Screen YES
GPS връзка Yes
3G връзка Yes

423.00лв.
215.14лв.
 
Акценти
 
AT traimig star акцент
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » Аксесоари и опции » CN514EU
Targus Classic+ 14" Topload Laptop Case - Black
CN514EU [CN514EU-70]
42.69лв.
 
Наличен на склад
Targus Classic+ 14" Topload Laptop Case - Black
Targus Classic+ 14" Topload Laptop Case - Black Targus Classic+ 14" Topload Laptop Case - Black Targus Classic+ 14" Topload Laptop Case - Black
 
 

Създадена да защитава устройства до 14.1". С допълнителен вътрешен джоб.

 
  • Цвят: Черен
  • За устройства до 14.1"
  • Материал: полиестер
  • Размери: 37.5 x 9 x 31cm
  • Тегло: 0.62 кг.
 
Компоненти и резервни части Чанти и раници
 
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
EGOSecure
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
AT-DMC1000/LC
Converter Type DMC Series
Port 1 Connection TX
Port 2 Connection TX
Fiber Type Multi-mode
Features MC Low power Eco-friendly mode
Speed 1Gbps

786.01лв.
429.00лв.
 
EP-CART-K-ES7131 - Барабан

289.05лв.
287.00лв.
 
AT-SP10ER40/I
Module Type SFP+
Module Speed 10 Gigabit Ethernet
Module Range Greater than 20km
Module Wavelength 1310/1310nm
Fiber Type OM Single-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

7675.15лв.
7207.20лв.
 
 
Памет за преносими компютри 512MB Memory PC2-4300 DDR2 533MHz

11.00лв.
2.68лв.
 
Всички цени на сайта са с влючено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA