Категории
 
 
 
Акценти
 
AT - LEFT- Image
 
Най-продавани
 
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
  Начало » Медия » Термотрансферни хартии » 140504
DCT 4.5C, clear, A4
140504 [140504]
196.82лв.
 
Наличен на склад
DCT 4.5C, clear, A4
 
 

За твърди повърхности - студен трансфер

 

DCT WaterSlide Decal

Специално покритие на водна основа за еднократно трансфериране за не-тъкани, гладки повърхности като стъкло, керамика, метали, восъчни свещи, сапун, и други подобни, които не са подходящи за термотрансферната преса или не издържат на висока температура.

Брой листове: 50

 
Начин на трансфер Студен
Вид трансферна хартия За твърди повърхности
Формат А4
 
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
e-STUDIO2802AM
Брой потребители 10+
Медиа размер A4
A3
Принтер скорост моно А4, ppm 28
Резолюция принтиране, dpi 600x600
2400x600

1808.31лв.
1408.00лв.
 
 
Camileo H30
Периферия Камери

249.00лв.
241.00лв.
 
 
FUJITSU Notebook LIFEBOOK E756-i5
CPU model 6200U
CPU seriees Core i5
Стандарна RAM памет, MB 4096
HDD TYPE HDD SATA
HDD 1TB
Video brand INTEL
Display size, inch 15.6

2483.00лв.
2145.00лв.
 
TONER-Y-ES8460 MFP

293.39лв.
221.00лв.
 
AT-SPLX10
Module Type SFP
Module Speed Gigabit Ethernet
Module Range 1-20km
Module Wavelength 1310/1310nm
Fiber Type OM Single-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

257.60лв.
251.63лв.
 
Всички цени на сайта са с влючено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA