Категории
 
 
 
Акценти
 
AT - LEFT- Image
 
Най-продавани
 
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
  Начало » Консумативи » EP-CART-C831/C841-Cyan
OKI Image Drum EP-CART-C822/C831/C841/C831DM-Cyan
EP-CART-C831/C841-Cyan [44844407]
377.76лв. 275.00лв.
 
Наличен на склад
OKI Image Drum EP-CART-C822/C831/C841/C831DM-Cyan
 
 

EP-CART-C822/C831/C841/C831DM-Cyan

 
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
e-STUDIO2802AM
Брой потребители 10+
Медиа размер A4
A3
Принтер скорост моно А4, ppm 28
Резолюция принтиране, dpi 600x600
2400x600

1808.31лв.
1408.00лв.
 
 
AC Adapter 3-Pin 120W

207.00лв.
200.88лв.
 
 
AT-DMC100/SC-50
Converter Type DMC Series
Port 1 Connection SC
Port 2 Connection SC
Fiber Type Multi-mode
Features MC Low power Eco-friendly mode
Speed 100Mbps

426.03лв.
298.00лв.
 
AT-PC232/POE-50
Converter Type Standalone
Port 1 Connection RJ-45
Port 2 Connection SC
Fiber Type Multi-mode
Features MC PoE
Speed 100Mbps

786.01лв.
298.00лв.
 
AT-IMC1000T/SFP-80
Converter Type Standalone
Port 1 Connection RJ-45
Port 2 Connection SFP
Fiber Type Unmanaged Ethernet
Features MC Low power Eco-friendly mode
Speed 1Gbps

1050.21лв.
662.00лв.
 
Всички цени на сайта са с влючено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA