Категории
 
 
 
Акценти
 
AT - акцент
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » Консумативи » Toner-MC700- Yellow
OKI Toner-MC760/MC770/MC780- Yellow
Toner-MC700- Yellow [45396301]
321.00лв. 302.00лв.
 
Наличен на склад
OKI Toner-MC760/MC770/MC780- Yellow
 
 
Toner-MC760/MC770/MC780- Yellow 6K
 
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
EGOSecure
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
AT-SPLX10
Module Type SFP
Module Speed Gigabit Ethernet
Module Range 1-20km
Module Wavelength 1310/1310nm
Fiber Type OM Single-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

257.60лв.
214.89лв.
 
AT-GS900/8E-50
Switch Type Fixed Port
Port Count 1-10
Routing/Switching Unmanaged
Primary Port Speed Gigabit Ethernet
Primary Port Type Copper RJ45
Uplink Type Copper RJ45
Features Eco Friendly

97.00лв.
80.00лв.
 
Fujitsu CELSIUS M720
CPU seriees Xeon
CPU model E5-2620
CPU brand INTEL
Скорост на процесора, MHz 2000
Стандарна RAM памет, MB 2048
Video brand No Video

1956.00лв.
1804.00лв.
 
 
External HDD 3.5 " USB 2.0, 1TB

207.00лв.
120.52лв.
 
Всички цени на сайта са с влючено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA