Категории
 
 
 
 
STYLISTIC M532
CPU brand NVIDIA Tegra
Скорост на процесора, MHz 1400
CPU seriees ATOM
Стандарна RAM памет, MB 1024
Display size, inch 10.1
Touch Screen YES
3G връзка Yes
GPS връзка Yes

423.00лв.
215.14лв.
 
Акценти
 
AT traimig star акцент
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » T2006SX060IN_NOCPUPSU
Няма продукти
HEADING_TITLE
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
EGOSecure
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
AT-IMC100T/SCMM-80
Converter Type Standalone
Port 1 Connection RJ-45
Port 2 Connection SC
Fiber Type Multi-mode
Features MC Low power Eco-friendly mode
Speed 100Mbps

786.01лв.
514.80лв.
 
AT-IMC1000TP/SFP-80
Converter Type Standalone
Port 1 Connection RJ-45
Port 2 Connection SFP
Fiber Type Unmanaged Ethernet
Features MC PoE+
Speed 1Gbps

1575.32лв.
995.28лв.
 
AT-SP10LRM
Module Type SFP+
Module Speed 10 Gigabit Ethernet
Module Range Less than 1km
Module Wavelength 1550/1550nm
Fiber Type OM Multi-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

1932.00лв.
1098.24лв.
 
 
Toshiba 15.4 " Чанта за лаптоп

66.00лв.
64.00лв.
 
Всички цени на сайта са с влючено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA