Доставка с поръчка
 Наличен на склад
 Очаква се доставка
Категории
 
 
Филтри
 
Цена
от
до
(0.00лв.)
(78624.07лв.)
Производител
 ALLIED TELESIS (203)
 AVIRA (18)
 EgoSecure (1)
 FLORALabels (83)
 FUJITSU (60)
 nJoy (1)
 OKI (547)
 TARGUS (65)
 THE MAGIC TOUCH (110)
 TOMAGRADE (1)
 TOSHIBA (1145)
 
 
STYLISTIC M532
CPU brand NVIDIA Tegra
Скорост на процесора, MHz 1400
CPU seriees ATOM
Стандарна RAM памет, MB 1024
Display size, inch 10.1
Touch Screen YES
3G връзка Yes
GPS връзка Yes

423.00лв.
215.14лв.
 
Акценти
 
AT - акцент
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало
Промоции
Промоции
 
Показани 71 - 80
(всичко 297 позиции)
Страници: Предишна   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ..>>  Следваща 
 
OKI FUSER-UNIT-C710

OKI FUSER-UNIT-C710

FUSER-UNIT-C710 -

FUSER-UNIT-C710

288.60лв.
189.00лв.

Наличен на склад
OKI BELT-UNIT-C822/C831/C841/C831DM

OKI BELT-UNIT-C822/C831/C841/C831DM

BELT-UNIT-C831/C841 -

BELT-UNIT-C822/C831/C841/C831DM

233.53лв.
193.00лв.

Наличен на склад
OKI FUSER-UNIT-C831/C841/C831DM

OKI FUSER-UNIT-C831/C841/C831DM

FUSER-UNIT-C831/C841 -

FUSER-UNIT-C831/C841/C831DM

232.37лв.
193.00лв.

Наличен на склад
EP-C810/C830/MC860/MC861/MC851/C801/C821-Cyan 20K

EP-C810/C830/MC860/MC861/MC851/C801/C821-Cyan 20K

EP-C810/C830/MC860/MC861/MC851/C801/C821-Cyan 20K -

EP-C810/C830/MC860/MC861/MC851/C801/C821-Cyan 20K

239.55лв.
196.00лв.

Наличен на склад
EP-C810/C830/MC860/MC861/MC851/C801/C821-Black 20K

EP-C810/C830/MC860/MC861/MC851/C801/C821-Black 20K

EP-C810/C830/MC860/MC861/MC851/C801/C821-Black 20K -

EP-C810/C830/MC860/MC861/MC851/C801/C821-Black 20K

239.55лв.
198.00лв.

Наличен на склад
OKI Drum EP-C810/C830/MC860/MC861/MC851/C801/C821-Magenta

OKI Drum EP-C810/C830/MC860/MC861/MC851/C801/C821-Magenta

EP-CART-C800/MC860-Magenta -

EP-C810/C830/MC860/MC861/MC851/C801/C821-Magenta

239.55лв.
198.00лв.

Наличен на склад
OKI Image Drum EP-C810/C830/MC860/MC861/MC851/C801/C821-Yellow

OKI Image Drum EP-C810/C830/MC860/MC861/MC851/C801/C821-Yellow

EP-CART-C800/MC860-Yellow -

EP-C810/C830/MC860/MC861/MC851/C801/C821-Yellow 20K

239.55лв.
198.00лв.

Наличен на склад
AT-MC103XL-60

AT-MC103XL-60

990-000446-60 -

100TX/100FX(SC), SMF, 1310nm, 15 km

495.38лв.
199.82лв.

Наличен на склад
AT-MC101XL-60

AT-MC101XL-60

990-000444-60 -

Fast Ethernet 100BASE-TX към 100BASE-FX (ST) Multi-Mode Fibre (2km), самостоятелен медия конвертор

297.23лв.
205.92лв.

Доставка с поръчка
Toner-C56/57-Magenta - 2k

Toner-C56/57-Magenta - 2k

Toner-C56/57-Magenta - 2k -

Toner-C56/57-Magenta - 2k

207.33лв.
207.20лв.

Наличен на склад
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
EGOSecure
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
Toner-C51/52/53/54-Yellow (5k)

351.04лв.
331.00лв.
 
OKI Toner-C801/C821-Cyan

475.29лв.
386.00лв.
 
AT-SPFX/15
Module Type SFP
Module Speed Fast Ethernet
Module Range 1-20km
Module Wavelength 1310/1310nm
Fiber Type OM Multi-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

317.05лв.
274.56лв.
 
 
ОПТИЧНА МИШКА- DICOTA
Периферия Оптични мишки

9.00лв.
5.35лв.
 
Всички цени на сайта са с влючено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA