Доставка с поръчка
 Наличен на склад
Категории
 
 
Филтри
 
Цена
от
до
(35.00лв.)
(21466.65лв.)
Производител
 ALLIED TELESIS (30)
Module Type
 CSFP (1)
 QSFP (3)
 SFP (18)
 SFP+ (8)
Module Speed
 10 Gigabit Ethernet (8)
 40 Gigabit Ethernet (3)
 Fast Ethernet (4)
 Gigabit Ethernet (16)
Module Range
 1-20km (16)
 Greater than 20km (5)
 Less than 1km (9)
Module Wavelength
 1310/1310nm (11)
 1310/1490nm (1)
 1310/1550nm (2)
 1490/1310nm (4)
 1550/1310nm (1)
 1550/1550nm (3)
 850/850nm (7)
Fiber Type OM
 Multi-mode (12)
 Single-mode (17)
Temperature
 Industrial -40 to +85 °C (30)
 
Акценти
 
AT - LEFT- Image
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
  Начало » Мрежови Устройства » Optical Modules
Optical Modules
Optical Modules
 
Показани 1 - 10
(всичко 30 позиции)
Страници:  1  2  3  Следваща 
 
SFP 1.25G 1310nm LX20km DDMI

SFP 1.25G 1310nm LX20km DDMI

APS31123CDL20 -

Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivers are compatible with the Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA). They simultaneously comply with Gigabit Ethernet as specified in IEEE STD 802.3 and 1x Fibre Channel as defined in FC-PI-2 Rev. 10.0 .They are RoHS compliant and lead-free.

35.00лв.
Наличен на склад

Сравни

 
AT-SPFX/2

AT-SPFX/2

990-001198-00 -

SFP Pluggable Optical Module

168.43лв.
120.46лв.

Наличен на склад

Сравни

 
AT-SPSX

AT-SPSX

990-001201-00 -

1000Mbps SFP, MMF, 850nm, 220/550 m

151.92лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
SPEX

SPEX

990-002556-00 -

SFP Pluggable Optical Module, 1000LX, 2km, Multi mode, Dual fiber [Tx=1310,Rx=1310], LC conn. (0 to 70°C)

224.57лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-SPTX

AT-SPTX

990-001206-00 -

SFP (mini-GBIC) transceiver module

310.44лв.
244.37лв.

Наличен на склад

Сравни

 
AT-SPLX10

AT-SPLX10

990-001197-00 -

The AT-SPLX10 offers a long-haul option to extend your network up to 10km.

257.60лв.
246.16лв.

Наличен на склад

Сравни

 
AT-SPFX/15

AT-SPFX/15

990-001199-00 -

100M SFP Pluggable Optical Modules

317.05лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
SPFXBD-LC-13

SPFXBD-LC-13

990-002083-00 -

SFP Pluggable Optical Module, 100BX, 15km, Single mode, Single fiber [Tx=1310,Rx=1550], LC conn. (0 to 70°C)

317.05лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
SPFXBD-LC-15

SPFXBD-LC-15

990-002084-00 -

SFP Pluggable Optical Module, 100BX, 15km, Single mode, Single fiber [Tx=1550,Rx=1310], LC conn. (0 to 70°C)

317.05лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-SPSX/I

AT-SPSX/I

990-002636-00 -

1G SFP Pluggable Optical Modules

323.65лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
 
Показани 1 - 10
(всичко 30 позиции)
Страници:  1  2  3  Следваща 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
e-STUDIO2802AM
Брой потребители 10+
Медиа размер A4
A3
Принтер скорост моно А4, ppm 28
Резолюция принтиране, dpi 600x600
2400x600

1808.31лв.
1408.00лв.
 
 
Toshiba 15.4 " Чанта за лаптоп

66.00лв.
64.00лв.
 
 
FUJITSU Tablet STYLISTIC R726
CPU brand INTEL
Скорост на процесора, MHz 2300
CPU seriees Core i3
Стандарна RAM памет, MB 4096
Display size, inch 12.5
Touch Screen YES
3G връзка Yes

2272.00лв.
2056.00лв.
 
TONER-Y-ES7460/80

225.00лв.
185.00лв.
 
PRINT CARTRIDGE-ES7120/7130 - ко

486.00лв.
366.00лв.
 
Всички цени на сайта са с влючено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA