Доставка с поръчка
 Наличен на склад
Категории
 
 
Филтри
 
Цена
от
до
(128.00лв.)
(20860.24лв.)
Производител
 ALLIED TELESIS (30)
Module Type
 CSFP (1)
 QSFP (3)
 SFP (17)
 SFP+ (9)
Module Speed
 10 Gigabit Ethernet (9)
 40 Gigabit Ethernet (3)
 Fast Ethernet (4)
 Gigabit Ethernet (15)
Module Range
 1-20km (16)
 Greater than 20km (5)
 Less than 1km (9)
Module Wavelength
 1310/1310nm (11)
 1310/1490nm (1)
 1310/1550nm (2)
 1490/1310nm (4)
 1550/1310nm (1)
 1550/1550nm (3)
 850/850nm (7)
Fiber Type OM
 Multi-mode (11)
 Single-mode (18)
Temperature
 Industrial -40 to +85 °C (30)
 
Акценти
 
AT - LEFT- Image
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » Мрежови Устройства » Optical Modules
Optical Modules
Optical Modules
 
Показани 1 - 10
(всичко 30 позиции)
Страници:  1  2  3  Следваща 
 
AT-SPFX/2

AT-SPFX/2

990-001198-00 -

SFP Pluggable Optical Module

163.67лв.
128.00лв.

Наличен на склад

Сравни

 
AT-SPSX

AT-SPSX

990-001201-00 -

1000Mbps SFP, MMF, 850nm, 220/550 m

147.63лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-SPFX/15

AT-SPFX/15

990-001199-00 -

100M SFP Pluggable Optical Modules

308.09лв.
193.00лв.

Доставка с поръчка

Сравни

 
SPEX

SPEX

990-002556-00 -

SFP Pluggable Optical Module, 1000LX, 2km, Multi mode, Dual fiber [Tx=1310,Rx=1310], LC conn. (0 to 70°C)

218.00лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-SPLX10

AT-SPLX10

990-001197-00 -

The AT-SPLX10 offers a long-haul option to extend your network up to 10km.

250.32лв.
227.00лв.

Наличен на склад

Сравни

 
AT-SPSX/I

AT-SPSX/I

990-002636-00 -

1G SFP Pluggable Optical Modules

314.51лв.
241.00лв.

Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-SPTX

AT-SPTX

990-001206-00 -

SFP (mini-GBIC) transceiver module

301.67лв.
257.00лв.

Наличен на склад

Сравни

 
SPFXBD-LC-13

SPFXBD-LC-13

990-002083-00 -

SFP Pluggable Optical Module, 100BX, 15km, Single mode, Single fiber [Tx=1310,Rx=1550], LC conn. (0 to 70°C)

308.00лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
SPFXBD-LC-15

SPFXBD-LC-15

990-002084-00 -

SFP Pluggable Optical Module, 100BX, 15km, Single mode, Single fiber [Tx=1550,Rx=1310], LC conn. (0 to 70°C)

308.00лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
SPBD10-13

SPBD10-13

990-001204-00 -

SFP Pluggable Optical Module, 1000BX, 10km, Single mode, Single fiber [Tx=1310,Rx=1490], LC conn. (0 to 70°C)

350.00лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
 
Показани 1 - 10
(всичко 30 позиции)
Страници:  1  2  3  Следваща 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
 
A3 MFP Toshiba e-STUDIO2506
Брой потребители 10+
Медиа размер A3
A4
Принтер скорост моно А4, ppm 25
Резолюция принтиране, dpi 2400x600

1673.00лв.
 
 
Настолен баркод принтер Toshiba B-EV4D
Технология на печат Direct thermal
Категория Desktop Compact
Thermal Print Head Type Flat
Flash памет, MB 4
Интерфейс Serial port
Parallel port

699.00лв.
629.00лв.
 
 
Fujitsu PRIMERGY TX1310 M1
ПРОЦЕСОР Intel Xeon E3-1226v3
Box Tower
Еднопроцесорни Intel Xeon E3 V3
ПАМЕТ 8GB
RAID КОНТРОЛЕР On Board

2344.00лв.
1967.00лв.
 
AT-FS909M-50
Switch Type Modular
Port Count 1-10
Routing/Switching Managed Layer 2
Primary Port Speed Fast Ethernet
Primary Port Type Copper RJ45
Uplink Type Copper RJ45
Features EPSRing™
Fanless
Eco Friendly

641.85лв.
321.00лв.
 
AT-FS716L-50
Switch Type Fixed Port
Port Count 12-20
Routing/Switching Unmanaged
Primary Port Speed Fast Ethernet
Primary Port Type Copper RJ45
Uplink Type Copper RJ45
Features Fanless
Eco Friendly

192.56лв.
119.00лв.
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAFLORALabelsFUJITSUOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOSHIBA