Доставка с поръчка
 Наличен на склад
Категории
 
 
Филтри
 
Цена
от
до
(263.73лв.)
(1568.33лв.)
Производител
 ALLIED TELESIS (50)
Converter Type
 Chassis-Based (6)
 DMC Series (16)
 MMC Series (9)
 Standalone (18)
Port 1 Connection
 Modular (5)
 RJ-45 (28)
 SC (5)
 ST (7)
 TX (4)
Port 2 Connection
 Coax (1)
 LC (4)
 Modular (3)
 RJ-45 (3)
 SC (17)
 SFP (5)
 ST (8)
 TX (8)
Fiber Type
 Chassis based (2)
 Multi-mode (34)
 Single-mode (8)
 Single-mode BiDi (2)
 Unmanaged Ethernet (5)
Features MC
 Low power Eco-friendly mode (47)
 PoE (1)
 PoE+ (1)
Speed
 100Mbps (28)
 1Gbps (20)
 AC (1)
 
Акценти
 
AT - акцент
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » Мрежови Устройства » Media Converters
Media Converters
Media Converters
 
Показани 1 - 10
(всичко 50 позиции)
Страници:  1  2  3  4  5  Следваща 
 
Media Converter AT-MC103LH-60

Media Converter AT-MC103LH-60

990-000448-60 -

10/100TX to 100FX (SC) едномодов оптичен конвертор

837.78лв.
263.73лв.

Наличен на склад

Сравни

 
Media Converter AT-MC101XL-60

Media Converter AT-MC101XL-60

990-000444-60 -

Fast Ethernet 100BASE-TX към 100BASE-FX (ST) Multi-Mode Fibre (2km), самостоятелен медия конвертор

301.60лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Media Converter AT-MC102XL

Media Converter AT-MC102XL

990-000445-20 -

100TX to 100FX (SC) самостоятелен медия конвертор

301.60лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Media Converter AT-MC102XL-60

Media Converter AT-MC102XL-60

990-000445-60 -

100TX to 100FX (SC) самостоятелен медия конвертор

301.60лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Media Converter AT-MC1004-60

Media Converter AT-MC1004-60

990-001045-60 -

1000T Gigabit Ethernet to 1000SX (SC) самостоятелен медия конвертор

702.00лв.
323.70лв.

Наличен на склад

Сравни

 
Media Converter AT-FS201-60

Media Converter AT-FS201-60

990-001163-60 -

10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) многомодов оптичен конвертор

335.11лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Media Converter AT-FS202-60

Media Converter AT-FS202-60

990-001164-60 -

10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) многомодов оптичен конвертор

335.11лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Media Converter AT-CV1203-20

Media Converter AT-CV1203-20

990-002711-20 -

Двумодулно шаси тип Converteon™

348.52лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Media Converter AT-MMC200/LC-60

Media Converter AT-MMC200/LC-60

990-005109-60 -

MMC200 and MMC2000 series Switching Mini Media Converter

385.38лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Media Converter AT-MMC200/SC-60

Media Converter AT-MMC200/SC-60

990-004818-60 -

MMC200  series Switching Mini Media Converter

385.38лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
 
Показани 1 - 10
(всичко 50 позиции)
Страници:  1  2  3  4  5  Следваща 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
EGOSecure
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
Тонер за OKI-C-C110/130/MC160-2.5K

287.16лв.
186.00лв.
 
OKI Meta Scan Enabler

551.00лв.
510.00лв.
 
Преносим компютър Fujitsu Lifebook U745 - i7/8G/256/no OS/4y
CPU model 5600U
CPU seriees Core i7
Стандарна RAM памет, MB 8192
HDD TYPE SSD SATA
HDD 256GB
Video brand INTEL
Display size, inch 14.0

2991.00лв.
1584.00лв.
 
 
Камера - Camileo P10
Периферия Камери

157.00лв.
107.14лв.
 
Всички цени на сайта са с включено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUG DATAnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA