Доставка с поръчка
 Наличен на склад
Категории
 
 
Филтри
 
Цена
от
до
(138.00лв.)
(2272.16лв.)
Производител
 ALLIED TELESIS (55)
Converter Type
 Chassis-Based (6)
 DMC Series (16)
 MMC Series (8)
 Standalone (23)
 Unmanaged Gigabit (1)
Port 1 Connection
 Modular (5)
 RJ-45 (33)
 SC (5)
 ST (7)
 TX (4)
Port 2 Connection
 GBIC (1)
 LC (4)
 Modular (3)
 RJ-45 (3)
 SC (19)
 SFP (6)
 ST (10)
 TX (8)
Fiber Type
 Chassis based (2)
 Multi-mode (36)
 Single-mode (11)
 Single-mode BiDi (2)
 Unmanaged Ethernet (6)
Features MC
 Low power Eco-friendly mode (52)
 PoE (1)
 PoE+ (1)
Speed
 100Mbps (30)
 10Mbps (1)
 1Gbps (22)
 AC (1)
 
Акценти
 
AT - LEFT- Image
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » Мрежови Устройства » Media Converters
Media Converters
Media Converters
 
Показани 1 - 10
(всичко 55 позиции)
Страници:  1  2  3  4  5  6  Следваща 
 
AT-MC102XL

AT-MC102XL

990-000445-20 -

100TX to 100FX (SC) самостоятелен медия конвертор

306.00лв.
138.00лв.

Наличен на склад

Сравни

 
AT-MC101XL-60

AT-MC101XL-60

990-000444-60 -

Fast Ethernet 100BASE-TX към 100BASE-FX (ST) Multi-Mode Fibre (2km), самостоятелен медия конвертор

288.83лв.
160.00лв.

Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-MC102XL-60

AT-MC102XL-60

990-000445-60 -

100TX to 100FX (SC) самостоятелен медия конвертор

288.83лв.
160.00лв.

Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-MC103XL-60

AT-MC103XL-60

990-000446-60 -

100TX/100FX(SC), SMF, 1310nm, 15 km

481.39лв.
211.00лв.

Наличен на склад

Сравни

 
AT-MC102XLPCI-001

AT-MC102XLPCI-001

990-003273-001 -

100TX TO 100FX(SC) конвертор за PCI шина

619.39лв.
225.00лв.

Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-FS201-60

AT-FS201-60

990-001163-60 -

10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) многомодов оптичен конвертор

320.93лв.
244.00лв.

Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-CV1203-20

AT-CV1203-20

990-002711-20 -

Двумодулно шаси тип Converteon™

256.74лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-FS202-60

AT-FS202-60

990-001164-60 -

10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) многомодов оптичен конвертор

320.93лв.
257.00лв.

Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-MC103LH-60

AT-MC103LH-60

990-000448-60 -

10/100TX to 100FX (SC) едномодов оптичен конвертор

802.32лв.
279.00лв.

Наличен на склад

Сравни

 
AT-DMC100/LC-00

AT-DMC100/LC-00

990-005108-00 -

Desktop USB-Powered Media Converter

388.32лв.
289.00лв.

Доставка с поръчка

Сравни

 
 
Показани 1 - 10
(всичко 55 позиции)
Страници:  1  2  3  4  5  6  Следваща 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
 
A3 MFP Toshiba e-STUDIO2506
Брой потребители 10+
Медиа размер A3
A4
Принтер скорост моно А4, ppm 25
Резолюция принтиране, dpi 2400x600

1673.00лв.
 
 
Настолен баркод принтер Toshiba B-EV4T
Технология на печат Thermal transfer
Direct thermal
Категория Desktop Compact
Thermal Print Head Type Flat
Flash памет, MB 4
Интерфейс Card reader
Parallel port
Serial port
USB 2.0

940.00лв.
760.00лв.
 
 
AT-FS238B/1-60
Converter Type Standalone
Port 1 Connection RJ-45
Port 2 Connection SC
Fiber Type Single-mode BiDi
Features MC Low power Eco-friendly mode
Speed 100Mbps

609.76лв.
347.00лв.
 
AT-9000/28POE-50
Switch Type Fixed Port
Port Count 24
Routing/Switching Managed Layer 2
Primary Port Speed Gigabit Ethernet
Primary Port Type Copper RJ45
Uplink Type SFP
Features Eco Friendly
PoE+
Stacking

3348.00лв.
2164.00лв.
 
AT-GS924MPX-50
Switch Type Fixed Port
Port Count 24
Routing/Switching Managed Layer 2
Primary Port Speed Gigabit Ethernet
Primary Port Type Copper RJ45
Uplink Type SFP+
Features PoE+
Stacking
IPv6 Support
EPSRing™
Eco Friendly
AMF

2968.57лв.
2567.00лв.
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAFLORALabelsFUJITSUOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOSHIBA