Доставка с поръчка
Категории
 
 
Филтри
 
Цена
от
до
(418.89лв.)
(586.45лв.)
Производител
 ALLIED TELESIS (3)
Network Adapters
 Desktop Adapters (3)
 
Акценти
 
AT traimig star акцент
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » Мрежови Устройства » Network Adapters
Network Adapters
Network Adapters
 
Показани 1 - 3
(всичко 3 позиции)
Страници:  1 
 
Network Adapter 2914SP

Network Adapter 2914SP

990-005058-001 -

Gig PCI-Express Fiber Adapter Card; WoL, SFP connector

418.89лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Network Adapter 2914SX/LC

Network Adapter 2914SX/LC

990-005056-001 -

Gig PCI-Express Fiber Adapter Card; WoL, LC connector;

586.45лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Network Adapter 2914SX/SC

Network Adapter 2914SX/SC

990-005055-001 -

Gig PCI-Express Fiber Adapter Card; WoL, SC connector;

586.45лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
 
Показани 1 - 3
(всичко 3 позиции)
Страници:  1 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
EGOSecure
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
Media Converter AT-MMC2000/SC-60
Converter Type MMC Series
Port 1 Connection RJ-45
Port 2 Connection SC
Fiber Type Multi-mode
Features MC Low power Eco-friendly mode
Speed 1Gbps

650.12лв.
418.16лв.
 
Настолен компютър Fujitsu ESPRIMO P520 E85+/i7-4790
CPU model 4790
CPU brand INTEL
Скорост на процесора, MHz 3600
CPU seriees Core i7
Стандарна RAM памет, MB 4096
Video brand INTEL

1301.00лв.
1070.00лв.
 
OKI Drum EP-CART-C822/C831/C841/C831DM-Magenta

352.92лв.
275.00лв.
 
 
Порт репликатор - ADVANCED PORT REPLICATOR III PLUS

271.00лв.
262.49лв.
 
Всички цени на сайта са с включено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUG DATAnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA