Доставка с поръчка
Категории
 
 
Филтри
 
Цена
от
до
(426.03лв.)
(597.76лв.)
Производител
 ALLIED TELESIS (3)
Network Adapters
 Desktop Adapters (3)
 
 
STYLISTIC M532
CPU brand NVIDIA Tegra
Скорост на процесора, MHz 1400
CPU seriees ATOM
Стандарна RAM памет, MB 1024
Display size, inch 10.1
Touch Screen YES
3G връзка Yes
GPS връзка Yes

423.00лв.
215.14лв.
 
Акценти
 
AT traimig star акцент
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » Мрежови Устройства » Network Adapters
Network Adapters
Network Adapters
 
Показани 1 - 3
(всичко 3 позиции)
Страници:  1 
 
2914SP

2914SP

990-005058-001 -

Gig PCI-Express Fiber Adapter Card; WoL, SFP connector

426.03лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
2914SX/LC

2914SX/LC

990-005056-001 -

Gig PCI-Express Fiber Adapter Card; WoL, LC connector;

597.76лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
2914SX/SC

2914SX/SC

990-005055-001 -

Gig PCI-Express Fiber Adapter Card; WoL, SC connector;

597.76лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
 
Показани 1 - 3
(всичко 3 позиции)
Страници:  1 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
EGOSecure
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
OKI ES7131dnW A4 Mоно принтер
Брой потребители 30
Медиа размер A4
Принтер скорост моно А4, ppm 52

2439.50лв.
1287.00лв.
 
AT-DMC100/LC-00
Converter Type DMC Series
Port 1 Connection ST
Port 2 Connection ST
Fiber Type Multi-mode
Features MC Low power Eco-friendly mode

399.61лв.
308.88лв.
 
OKI Drum EP-C32-Magenta

350.37лв.
228.00лв.
 
 
External HDD 3.5 " USB 2.0, 2TB

193.00лв.
187.48лв.
 
Всички цени на сайта са с влючено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA