Доставка с поръчка
Категории
 
 
Филтри
 
Цена
от
до
(365.27лв.)
(3049.53лв.)
Производител
 ALLIED TELESIS (9)
 
Акценти
 
AT - акцент
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » Мрежови Устройства » Optical Cables
Optical Cables
Optical Cables
 
Показани 1 - 9
(всичко 9 позиции)
Страници:  1 
 
Optical Cable SFP+ Twinax direct attach cable, 1m

Optical Cable SFP+ Twinax direct attach cable, 1m

SP10TW1 -

SFP+ Direct attach cable, Twinax, 1m (0 to 70°C)

365.27лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Optical Cable SP10TW3

Optical Cable SP10TW3

990-003259-00 -

SFP+ Direct attach cable, Twinax, 3m (0 to 70°C)

452.40лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Optical Cable AT-QSFP1CU

Optical Cable AT-QSFP1CU

990-003659-00 -

QSFP+ Copper Cable 1m

506.02лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Optical Cable SP10TW7

Optical Cable SP10TW7

990-003260-00 -

SFP+ Direct attach cable, Twinax, 7m (0 to 70°C)

539.53лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Optical Cable AT-QSFP3CU

Optical Cable AT-QSFP3CU

990-003660-00 -

QSFP+ Copper Cable 3m

750.65лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Optical Cable AT-MTP12-1

Optical Cable AT-MTP12-1

990-003662-00 -

MPO Cable for AT-QSFPSR, 1m

1256.67лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Optical Cable AT-MTP12-5

Optical Cable AT-MTP12-5

990-003663-00 -

MPO Cable for AT-QSFPSR, 5m

1508.01лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Optical Cable AT-QSFP-4SFP10G-3CU

Optical Cable AT-QSFP-4SFP10G-3CU

990-003767-00 -

40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 3m

2003.97лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
Optical Cable AT-QSFP-4SFP10G-5CU

Optical Cable AT-QSFP-4SFP10G-5CU

990-003768-00 -

40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 5m

3049.53лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
 
Показани 1 - 9
(всичко 9 позиции)
Страници:  1 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
EGOSecure
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
TONER-C-C110/130/MC160-2.5K

287.16лв.
186.00лв.
 
EP-C810/C830/MC860/MC861/MC851/C801/C821-Cyan 20K

252.14лв.
196.00лв.
 
Преносим компютър Fujitsu Lifebook E753
CPU model 3230M
CPU seriees Core i5
Стандарна RAM памет, MB 4096
HDD 500GB
HDD TYPE SSHD SATA
Video brand INTEL
Display size, inch 15.6

1797.00лв.
954.00лв.
 
 
Оптична мишка - USB Optical mouse E200 Grey
Периферия Оптични мишки

9.00лв.
8.00лв.
 
Всички цени на сайта са с включено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUG DATAnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA