Доставка с поръчка
Категории
 
 
Филтри
 
Цена
от
до
(359.98лв.)
(3005.33лв.)
Производител
 ALLIED TELESIS (9)
 
Акценти
 
AT - LEFT- Image
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
  Начало » Мрежови Устройства » Optical Cables
Optical Cables
Optical Cables
 
Показани 1 - 9
(всичко 9 позиции)
Страници:  1 
 
SFP+ Twinax direct attach cable, 1m

SFP+ Twinax direct attach cable, 1m

SP10TW1 -

SFP+ Direct attach cable, Twinax, 1m (0 to 70°C)

359.98лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
SP10TW3

SP10TW3

990-003259-00 -

SFP+ Direct attach cable, Twinax, 3m (0 to 70°C)

445.85лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-QSFP1CU

AT-QSFP1CU

990-003659-00 -

QSFP+ Copper Cable 1m

498.69лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
SP10TW7

SP10TW7

990-003260-00 -

SFP+ Direct attach cable, Twinax, 7m (0 to 70°C)

531.71лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-QSFP3CU

AT-QSFP3CU

990-003660-00 -

QSFP+ Copper Cable 3m

739.77лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-MTP12-1

AT-MTP12-1

990-003662-00 -

MPO Cable for AT-QSFPSR, 1m

964.35лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-MTP12-5

AT-MTP12-5

990-003663-00 -

MPO Cable for AT-QSFPSR, 5m

1155.90лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-QSFP-4SFP10G-3CU

AT-QSFP-4SFP10G-3CU

990-003767-00 -

40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 3m

1974.93лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
AT-QSFP-4SFP10G-5CU

AT-QSFP-4SFP10G-5CU

990-003768-00 -

40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 5m

3005.33лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
 
Показани 1 - 9
(всичко 9 позиции)
Страници:  1 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
e-STUDIO2802AM
Брой потребители 10+
Медиа размер A4
A3
Принтер скорост моно А4, ppm 28
Резолюция принтиране, dpi 600x600
2400x600

1808.31лв.
1408.00лв.
 
 
USB Optical mouse E200 Grey
Периферия Оптични мишки

9.00лв.
8.00лв.
 
 
AT-SPLX10
Module Type SFP
Module Speed Gigabit Ethernet
Module Range 1-20km
Module Wavelength 1310/1310nm
Fiber Type OM Single-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

257.60лв.
251.63лв.
 
Toner-C56/57-Magenta - 2k

233.25лв.
207.20лв.
 
AT-FS750/16-50
Switch Type Modular
Port Count 12-20
Routing/Switching WebSmart Layer 2
Primary Port Speed Gigabit Ethernet
Primary Port Type SFP
Copper RJ45
Uplink Type SFP
Features Fanless

290.00лв.
263.17лв.
 
Всички цени на сайта са с влючено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUnJoyOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA