Категории
 
 
 
Акценти
 
AT - LEFT- Image
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
  Начало » Мрежови Устройства
Мрежови Устройства
Мрежови Устройства
 
Network Adapters
Network Adapters
Optical Cables
Optical Cables
PoE Injectors and Splitters
PoE Injectors and Splitters
Wireless
Wireless
Media Converters
Media Converters
Optical Modules
Optical Modules
Security Appliances
Security Appliances
Switches
Switches
AT-9000/12POE-50

AT-9000/12POE-50

990-003742-50 - 990-003742-50

Fully Managed L2, 8 x 10/100/1000T, 4 SFP, PoE+ - US

2299.00лв.
1298.00лв.

Наличен на склад
AT-9000/28POE-50

AT-9000/28POE-50

990-002653-50 - 990-002653-50

Fully Managed L2, 24 x 10/100/1000T, 4 SFP, PoE+ - U

3348.00лв.
2164.00лв.

Наличен на склад
AT-GS908M-50

AT-GS908M-50

990-004268-50 - 990-004268-50

8 x 10/100/1000Mbps port managed switch with 1 SFP

673.95лв.
357.00лв.

Доставка с поръчка
AT-FS708LE-50

AT-FS708LE-50

990-002619-50 - 990-002619-50

10/100TX x 8 ports unmanaged Fast Ethernet switch with ext PSU

96.28лв.
Доставка с поръчка
AT-FS705L-50

AT-FS705L-50

990-003028-50 - 990-003028-50

10/100TX x 5 ports unmanaged Eco-friendly Fast Ethernet switch

80.23лв.
49.00лв.

Наличен на склад
AT-FS708-50

AT-FS708-50

990-003029-50 - 990-003029-50

10/100TX x 8 ports unmanaged Eco-friendly Fast Ethernet switch

131.56лв.
84.00лв.

Наличен на склад
AT-GS900/8E-50

AT-GS900/8E-50

990-004845-50 - 990-004845-50

10/100/1000T x 8 ports unmanaged Gigabit switch w/ ext PSU and plastic enclosure

97.00лв.
85.00лв.

Наличен на склад
AT-FS716L-50

AT-FS716L-50

990-002714-50 - 990-002714-50

10/100TX x 16 ports unmanaged Eco-friendly Fast Ethernet switch

192.56лв.
110.00лв.

Доставка с поръчка
AT-FS724L-50

AT-FS724L-50

990-002715-50 - 990-002715-50

10/100TX x 24 port unmanaged Eco-friendly Fast Ethernet switch

288.83лв.
130.00лв.

Наличен на склад
AT-GS924MX-50

AT-GS924MX-50

AT-GS924MX-50 - 990-004698-50

Gigabit Ethernet Managed switch with 24 ports 10/10

1835.70лв.
1662.00лв.

Наличен на склад
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
 
A3 MFP Toshiba e-STUDIO2506
Брой потребители 10+
Медиа размер A3
A4
Принтер скорост моно А4, ppm 25
Резолюция принтиране, dpi 2400x600

1673.00лв.
 
 
Настолен баркод принтер Toshiba B-EV4T
Технология на печат Thermal transfer
Direct thermal
Категория Desktop Compact
Thermal Print Head Type Flat
Flash памет, MB 4
Интерфейс Card reader
Parallel port
Serial port
USB 2.0

940.00лв.
760.00лв.
 
 
Fujitsu STYLISTIC M532 WiFi 3G
CPU brand NVIDIA Tegra
Скорост на процесора, MHz 1400
CPU seriees ATOM
Стандарна RAM памет, MB 1024
Display size, inch 10.1
Touch Screen YES
3G връзка Yes
GPS връзка Yes

494.00лв.
324.00лв.
 
AT-SP10LR
Module Type SFP+
Module Speed 10 Gigabit Ethernet
Module Range 1-20km
Module Wavelength 1310/1310nm
Fiber Type OM Single-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

1636.73лв.
1444.00лв.
 
AT-DMC1000/SC
Converter Type DMC Series
Port 1 Connection ST
Port 2 Connection TX
Fiber Type Multi-mode
Features MC Low power Eco-friendly mode
Speed 1Gbps

763.81лв.
372.00лв.
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAFLORALabelsFUJITSUOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOSHIBA