Доставка с поръчка
 Наличен на склад
Категории
 
 
Филтри
 
Цена
от
до
(17.50лв.)
(3150.70лв.)
Производител
 OKI (391)
Типове устройства
 Desktops (1)
 MFP (102)
 Линейни принтери (2)
 Матрични принтери (1)
 Принтери LED / LASER (204)
Капацитет тонер, mono бр. стр.
от
до
min(1500)
max(33000)
Капацитет тонер, color бр. стр.
от
до
min(1500)
max(40000)
Капацитет EP-CART, mono бр. стр.
от
до
min(1500)
max(60000)
Капацитет EP-CART, color бр.
от
до
min(1500)
max(30000)
Капацитет FUSER бр. стр.
от
до
min(60000)
max(150000)
Капацитет BELT бр. стр.
от
до
min(50000)
max(100000)
Maintenance Kit бр. стр
от
до
min(40000)
max(300000)
Image Unit бр. стр
от
до
min(20000)
max(45000)
 
Акценти
 
AT - LEFT- Image
 
Най-продавани
 
  Начало » Консумативи
Консумативи
Консумативи
 
Показани 51 - 60
(всичко 391 позиции)
Страници: Предишна   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ..>>  Следваща 
 
OKI Toner-B401/MB441/MB451

OKI Toner-B401/MB441/MB451

TONER-B401/MB441/MB451 -

Toner-B401/MB441/MB451 1,5K @ ISO/IEC

150.69лв.
Наличен на склад

Сравни

 
RIB-MX-CRB-8000-Standard

RIB-MX-CRB-8000-Standard

Microline MX CRB Series -

RIB-MX-CRB-8000-Standard

150.79лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
OKI Toner-MC851/MC861-Black

OKI Toner-MC851/MC861-Black

OKI Toner-MC851/MC861-Black -

Toner-MC851/MC861-Black-7K

151.11лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
EP-CART-K-C612-30K

EP-CART-K-C612-30K

EP-CART-K-C612-30K -

EP-CART-K-C612-30K

151.76лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
EP-C58/59/5550MFP-Cyan

EP-C58/59/5550MFP-Cyan

EP-C58/59/5550MFP-Cyan -

EP-C58/59/5550MFP-Cyan

152.11лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
EP-C58/59/5550MFP-Magenta

EP-C58/59/5550MFP-Magenta

EP-C58/59/5550MFP-Magenta -

EP-C58/59/5550MFP-Magenta

152.11лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
EP-C58/59/5550MFP-Yellow

EP-C58/59/5550MFP-Yellow

EP-C58/59/5550MFP-Yellow -

EP-C58/59/5550MFP-Yellow

152.11лв.
Доставка с поръчка

Сравни

 
OKI Image Drum EP-C56/57-Cyan

OKI Image Drum EP-C56/57-Cyan

OKI Image Drum EP-C56/57-Cyan -

EP-C56/57-Cyan

152.11лв.
Наличен на склад

Сравни

 
OKI Image Drum EP-C56/57-Magenta

OKI Image Drum EP-C56/57-Magenta

OKI Image Drum EP-C56/57-Magenta -

EP-C56/57-Magenta

152.11лв.
Наличен на склад

Сравни

 
OKI Image Drum EP-C56/57-Yellow

OKI Image Drum EP-C56/57-Yellow

OKI Image Drum EP-C56/57-Yellow -

EP-C56/57-Yellow

152.11лв.
Наличен на склад

Сравни

 
 
Показани 51 - 60
(всичко 391 позиции)
Страници: Предишна   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ..>>  Следваща 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
 
A3 MFP Toshiba e-STUDIO2506
Брой потребители 10+
Медиа размер A3
A4
Принтер скорост моно А4, ppm 25
Резолюция принтиране, dpi 2400x600

1673.00лв.
 
 
Фоторамка Toshiba JournE Air801

216.00лв.
97.00лв.
 
 
AT-SPFX/2
Module Type SFP
Module Speed Fast Ethernet
Module Range 1-20km
Module Wavelength 1310/1310nm
Fiber Type OM Multi-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

163.67лв.
94.00лв.
 
Fujitsu ESPRIMO P420 E85+ No OS
CPU model G3260
CPU brand INTEL
Скорост на процесора, MHz 3200
CPU seriees Pentium
Стандарна RAM памет, MB 2048
Video brand INTEL

592.00лв.
457.00лв.
 
AT-SP10LR
Module Type SFP+
Module Speed 10 Gigabit Ethernet
Module Range 1-20km
Module Wavelength 1310/1310nm
Fiber Type OM Single-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

1636.73лв.
1444.00лв.
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAFLORALabelsFUJITSUOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOSHIBA