Доставка с поръчка
 Наличен на склад
Категории
 
 
Филтри
 
Цена
от
до
(0.00лв.)
(78624.07лв.)
Производител
 ALLIED TELESIS (199)
 AVIRA (18)
 EgoSecure (1)
 FLORALabels (83)
 FUJITSU (63)
 OKI (481)
 TARGUS (68)
 THE MAGIC TOUCH (110)
 TOMAGRADE (1)
 TOSHIBA (1126)
 
Акценти
 
AT - LEFT- Image
 
Най-продавани
 
 
Контакти
 
връзка с нас  office@technopro-bg
 
връзка с нас  +359 2 817 3250
 
 
 
 
Абонамент
 
Абонирайте се за информационния ни бюлетин

E-mail
 
Имена
Интереси
 Съвъри
 Работни станции
 Ноутбуци
 Мрежово оборудване
 Принтери
 Графични принтери
 Мултифинкционални
 Баркод Принтери
 Видео наблюдение
 Аксесоари
 
  Начало
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
СРАВНИ
 
Няма продукти за сравняване
 
Могат да бъдат сравнявани само продукти от текущата категория!
 
Акценти
 
BCP - LPC
 
 
e-STUDIO2802AM
Брой потребители 10+
Медиа размер A4
A3
Принтер скорост моно А4, ppm 28
Резолюция принтиране, dpi 600x600
2400x600

1808.31лв.
1408.00лв.
 
 
AC Adapter 3-Pin 120W

207.00лв.
200.88лв.
 
 
Toner-B411/B431/MB461/MB471/MB491 3k @ ISO/IEC

200.46лв.
171.00лв.
 
Fujitsu PRIMERGY TX1330 M1
Box Tower
ПРОЦЕСОР Intel Xeon E3-1226v3
Еднопроцесорни Intel Xeon E3 V3
ПАМЕТ 8GB
RAID КОНТРОЛЕР On Board

2596.00лв.
2117.00лв.
 
AT-SPFX/2
Module Type SFP
Module Speed Fast Ethernet
Module Range 1-20km
Module Wavelength 1310/1310nm
Fiber Type OM Multi-mode
Temperature Industrial -40 to +85 °C

168.43лв.
120.46лв.
 
Всички цени на сайта са с влючено ДДС!
ALLIED TELESISATraining CenterAVIRAEgoSecureFLORALabelsFUJITSUOKITARGUSTHE MAGIC TOUCHTOMAGRADETOSHIBA